Cennik Bramki SMS

logotypy kanalow


Cennik SMS Polska

W chwili obecnej proponujemy Państwu jedynie system PREPAID, czyli opłacenie z góry określonej liczby SMS-ów. Cena zależy od ilości SMS-ów.

Ten cennik dotyczy jedynie wysyłania SMS do Polski. 


Ceny netto w PLN.

Każdy wykupiony pakiet jest ważny 12 miesięcy.
Ilość sms-ów Cena
1 sms-a
500 - 2 499 0,075 PLN
2 500 - 4 999 0,065 PLN
5 000 - 9 999 0,055 PLN
10 000 i więcej 0,045 PLN


500 sms-ów to aktualnie minimalne zamówienie


Wykupienie dowolnego, kolejnego pakietu, przedłuża ważność poprzedniego, jeśli nie został jeszcze do końca wykorzystany. Można u nas wykupić pakiet o dowolnej ilości sms-ów. Koszt sms-a zagranicznego to równowartośc 15 zwykłych sms-ów krajowych dla Unii Europejskiej i 30 zwykłych sms-ów krajowych dla innych krajów. Nie wysyłamy sms-ów na polskie numery stacjonarne. W przypadku udanej próby wysłanie takiego sms-a jego koszt jest identyczny jak na numer z obszaru Unii Europejskiej.


Wysyłanie sms-ów na numery zagraniczne powoduje naliczenie za nie opłat zgodnych z cennikiem i przeliczenie pozostałej kwoty na ilość pozostałych sms-ów na Polskę.


Wysyłanie wykupionych sms-ów poprzez formularz na stronie WWW lub API jest bezpłatne.


Wysyłanie sms-ow poprzez wtyczkę email wymaga wykupienia konta email w cenie 50 PLN miesięcznie lub 500 PL rocznie. Można wtedy wysyłać sms-y bezpośrednio z programu pocztowego typu Outlook.


Jeśli jesteś zainteresowany bezpłatną konsultacją, jak wykorzystać SMS w Twojej firmie, napisz do nas na bok@smshurt.com.


Zamówienie pakietu SMS

logotypy kanalow
Każdy wykupiony pakiet jest ważny 12 miesięcy.

Wykupienie pakietu sms nie podlega zwrotowi.


Zamówienie można również złożyć ze strony WEBMEDIA EUROPE.Cennik SMS Unia Europejska

Koszt sms-a zagranicznego to równowartośc 15 zwykłych sms-ów krajowych dla Unii Europejskiej i 30 zwykłych sms-ów krajowych dla innych krajów.


W każdym pakiecie można wysyłać sms-y również poza Polskę, np. do krajów Unii Europejskiej. Po każdej takiej wysyłce, w związku z tym, że te sms-y są w innej cenie, pula sms-ów do Polski, jest proporcjonalnie zmniejszana, o ten budżet, jaki został wykorzystany do sms-ów zagranicznych. Wszystko można sobie sprawdzić w raportach, zaprojektowanych specjalnie do tego celu.Cennik SMS inne kraje

Koszt sms-a zagranicznego to równowartośc 15 zwykłych sms-ów krajowych dla Unii Europejskiej i 30 zwykłych sms-ów krajowych dla innych krajów.


W każdym pakiecie można wysyłać sms-y również poza Polskę. Po każdej takiej wysyłce, w związku z tym, że te sms-y są w innej cenie, pula sms-ów do Polski, jest proporcjonalnie zmniejszana, o ten budżet, jaki został wykorzystany do sms-ów zagranicznych. Wszystko można sobie sprawdzić w raportach, zaprojektowanych specjalnie do tego celu.© SMSHURT.COM|  Mapa strony  |  Pomoc  | email: bok@smshurt.com 

Nasze strony korzystają z cookies tylko w celu ułatwienia obsługi klienta. Nie używamy ich do działań marketingowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na cookies, musisz je zablokować w swojej przeglądarce stron internetowych. Wszystkie maile z niezamawianymi przez nas ofertami i reklamami traktujemy jako spam i zgłaszamy ich autorów do zablokowania. Obok adres pułapki przeciwko robotom zbierającym adresy email do spamu: kontakt@honey.smshurt.com