Opinie klientów

Czekamy na Twoją opinię o naszym serwisie! Opinie będą zamieszczane na naszych stronach z zachowaniem Twojej anonimowości, nie narażając Cię na spam. Szczególnie zapraszamy wszystkich programistów, którzy korzystają z naszych usług, aby reklamowali się na tej stronie.


Bardzo solidna firma

Z bramki korzystamy od kilku lat i nigdy nie musieliśmy składać żadnych reklamacji. Bramka SMSHURT obsługuje wielu naszych klientów. Jesteśmy producentem oprogramowania dla firm. Specjalizujemy się w obsłudze firm transportowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy WEBMEDIA Polska i polecamy tą firmę jako solidnego partnera biznesowego. Polecamy bramkę sms SMSHURT.COM, jako najlepszą bramkę sms w Polsce.


Paweł Korczak INFO-KOR http://info-kor.pl


Tanie i szybkie sms-y

Kilka lat szukaliśmy elastycznego partnera w zakresie wysyłki sms-ów. Od kiedy korzystamy z SMSHURT.COM, mogę z pewnością powiedzieć, że już dalej nie musimy szukać. Regularne raporty bardzo nam ułatwiają życie. Polecamy bramkę sms SMSHURT.COM, jako najlepszą bramkę sms w Polsce.


Andrzej z Medicover

SMS-y windykacyjne


Z brami korzystamy do wysyłania sms-ów windykacyjnych. Polecamy SMSHURT.COM jako najlepszą bramkę do tego celu. Nasi klienci z łatwością mogą nam odpowiadać sms-ami. Polecamy bramkę sms SMSHURT.COM, jako najlepszą bramkę sms w Polsce.


Artur z Twój Szybki Kredyt

Przypomnienia o wizytach lekarskich

Jesteśmy firmą medyczną i poprzez sms-y przypominamy swoim klientom o nadchodzących umówionych wizytach, klienci odpowiadają nam sms-ami, aby zmienić termin wizyty. Polecamy bramkę sms SMSHURT.COM, jako najlepszą bramkę sms w Polsce.


Adam z DOBRY WZROK

Przypomnienia o przeglądzie samochodu

Jesteśmy firmą motoryzacyjną i poprzez sms-y przypominamy swoim klientom o nadchodzących umówionych przeglądach samochodów, klienci odpowiadają nam sms-ami, aby zmienić termin wizyty. Polecamy bramkę sms SMSHURT.COM, jako najlepszą bramkę sms w Polsce.


Sławek z Warszawy (Serwis SKODA) 

Opinie innych klientów

Napisz swoją opinię

Opinie przyjmowane są jedynie od użytkowników naszego serwisu.© SMSHURT.COM|  Mapa strony  |  Pomoc  | email: bok@smshurt.com 

Na tej stronie używamy cookies jedynie w celach lepszego świadczenia usług i gromadzenia statystyk.