Regulamin bramki SMSHURT.COM


 1. Korzystanie z Bramki SMS oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z niniejszego regulaminu.
 2. Wysyłanie sms-ów na numery zagraniczne powoduje naliczenie za nie opłat zgodnych z cennikiem i przeliczenie pozostałej kwoty na ilość pozostałych sms-ów na Polskę  
 3. Bramka SMS Hurt służy do kontaktu pomiędzy firmą a jej klientami, partnerami, współpracownikami lub innymi osobami, przez nich, poleconymi. Bramka nie służy do SPAM-u czyli wysyłania masowych wiadomości do zupełnie nieznanych lub losowo wybranych osób. W takich przypadkach nie gwarantujemy, że wiadomość będzie dostarczona do odbiorcy.
 4. W przypadku wysyłania do odbiorców identycznej treści, do treści wiadomości zostanie dopisany również numer telefonu odbiorcy.
 5. Wykupione pakiety są ważne przez rok. Niewykorzystane przepadają.
 6. Wszelkie kampanie marketingowe, reklamy, zaproszenia, czyli wysyłanie identycznych sms-ow do wszystkich klientów, powinny być wczesniej zgłaszane do naszego biura i wykonywane przy jego pomocy.
 7. Treść sms-ów nie może być anonimowa, odbiorcy muszą wiedzieć lub domyślać się kto się z nimi kontaktuje poprzez wysłanego SMS-a. Na końcu sms-a powinien być podpis nadawcy.
 8. SMS-y o identycznej treści można wysyłać tylko pojedyńczo, w ilości nie większej niż 50 sztuk na godzinę (limit dzienny 400). Pozostałe są wysyłane kolejnego dnia. Daje to nam możliwośc zareagowania na skargę odbiorców na SPAM. (Patrz punkt nr 2.) Skargi na SPAM mogą spowodować wyłączenie konta.
 9. W przypadku próby jednorazowego wysłania paczki sms-ów o ilości przekraczającej limit, cała paczka sms może nie zostać wysłana.
 10. Użytkownik może świadczyć, przez bramkę, usługi SMS innym podmiotom, ale nie wolno mu przekazywać im danych dostepowych do swojego konta. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za przestrzeganie niniejszego regulaminu przez inne osoby korzystające z jego konta.
 11. Wszystkie raporty wysłania wraz z treścią wiadomości są archiwizowane.
 12. Wszystkie połączenia z naszymi serwerami są logowane. W przypadku jakichkolwiek ataków na nasze serwery, blokujemy numery IP, z ktorych nastąpił atak lub próba włamania do systemu.
 13. Zabronione jest wysyłanie treści obraźliwych lub wulgarnych, oraz innych mogących naruszać prawa odbiorców. 
 14. Zabronione jest wysyłanie SMS-ów na płatne numery GSM (np. typu Premium)
 15. Zabronione są wszelkie próby wykorzystania bramki sms-owej do przedsięwzięć powszechnie uważanych za nieuczciwe, np. namawianie odbiorców na dzwonienie na płatne numery
 16. Każdy sms wysłany zagranicę będzie traktowany jako 10 sms-ów do Polski i na tej podstawie będzie obliczana ilość pozostałych sms-ów do wykorzystania.
 17. Użytkowanie Bramki SMS niezgodnie z regulaminem może skutkować natychmiastowym zablokowaniem konta, bez prawa do odszkodowania.
 18. Skargi odbiorców mogą spowodować zablokowanie konta użytkownika.
 19. Pierwsze ponowne włączenie konta jest bezpłatne, ale kolejne mogą wymagać specjalnej, dodatkowej opłaty manipulacyjnej. Możemy również odmówić reaktywacji wyłączonego konta.
 20. Za próby wysyłania sms na nieprawidłowe numery telefonów gsm, pula sms-ów zostanie zmniejszona w proporcji 1:1, czyli 1 próba wysłania sms-a na nieprawidłowy numer zmniejsza pule sms-ów o 1 sms-a. Bezpłatnie można wykonać jedynie 10 prób wysłania na nieprawidłowy numer, każda kolejna próba będzie skutkować zmniejszeniem puli sms-ów.
 21. Wszystkie działania związane z bramkami sms są logowane. Użytkownicy bramek ponoszą wszelką odpowiedzialność prawną w związku z treścią wysyłanych przez siebie sms-ów.
 22. Konto sms jest ważne do czasu wykorzystania wszystkich wykupionych sms-ów, jednak nie dłużej niż 365 dni od daty ostatniego zakupu pakietu.
 23. Wykupienie pakietu sms nie podlega zwrotowi.
© SMSHURT.COM|  Mapa strony  |  Pomoc  | email: bok@smshurt.com 

Nasze strony korzystają z cookies tylko w celu ułatwienia obsługi klienta. Nie używamy ich do działań marketingowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na cookies, musisz je zablokować w swojej przeglądarce stron internetowych. Wszystkie maile z niezamawianymi przez nas ofertami i reklamami traktujemy jako spam i zgłaszamy ich autorów do zablokowania. Obok adres pułapki przeciwko robotom zbierającym adresy email do spamu: kontakt@honey.smshurt.com