Cennik SMS Polska

Previous

W chwili obecnej proponujemy Państwu jedynie system PREPAID, czyli opłacenie z góry określonej liczby SMS-ów. Cena zależy od ilości SMS-ów.

Ten cennik dotyczy jedynie wysyłania SMS do Polski. 


Ceny netto w PLN.

Każdy wykupiony pakiet jest ważny 12 miesięcy.
Ilość sms-ów Cena
1 sms-a
500 - 2 499 0,075 PLN
2 500 - 4 999 0,065 PLN
5 000 - 9 999 0,055 PLN
10 000 i więcej 0,045 PLN


500 sms-ów to aktualnie minimalne zamówienie


Wykupienie dowolnego, kolejnego pakietu, przedłuża ważność poprzedniego, jeśli nie został jeszcze do końca wykorzystany. Można u nas wykupić pakiet o dowolnej ilości sms-ów. Koszt sms-a zagranicznego to równowartośc 15 zwykłych sms-ów krajowych dla Unii Europejskiej i 30 zwykłych sms-ów krajowych dla innych krajów. Nie wysyłamy sms-ów na polskie numery stacjonarne. W przypadku udanej próby wysłanie takiego sms-a jego koszt jest identyczny jak na numer z obszaru Unii Europejskiej.


Wysyłanie sms-ów na numery zagraniczne powoduje naliczenie za nie opłat zgodnych z cennikiem i przeliczenie pozostałej kwoty na ilość pozostałych sms-ów na Polskę.


Wysyłanie wykupionych sms-ów poprzez formularz na stronie WWW lub API jest bezpłatne.


Wysyłanie sms-ow poprzez wtyczkę email wymaga wykupienia konta email w cenie 50 PLN miesięcznie lub 500 PL rocznie. Można wtedy wysyłać sms-y bezpośrednio z programu pocztowego typu Outlook.


Jeśli jesteś zainteresowany bezpłatną konsultacją, jak wykorzystać SMS w Twojej firmie, napisz do nas na bok@smshurt.com.


© SMSHURT.COM|  Mapa strony  |  Pomoc  | email: bok@smshurt.com 

Nasze strony korzystają z cookies tylko w celu ułatwienia obsługi klienta. Nie używamy ich do działań marketingowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na cookies, musisz je zablokować w swojej przeglądarce stron internetowych. Wszystkie maile z niezamawianymi przez nas ofertami i reklamami traktujemy jako spam i zgłaszamy ich autorów do zablokowania. Obok adres pułapki przeciwko robotom zbierającym adresy email do spamu: kontakt@honey.smshurt.com