Zakładanie konta testowego do API

Previous

Prosimy o dokładne wypełnienie formularza. Wymagamy wypełnienia wszystkich pól, wraz z tym, do czego sms-y będą wykorzystywane oraz jaka byłaby wstępnie ich ilość. Adres email będzie loginem, nie akceptujemy adresów email z bezpłatnych konto pocztowych. Limity testowe są przydzielane indywidualnie. Podczas testów udzielamy pełnego wsparcia i pomocy technicznej, dostosowując nasze usługi do każdego nowego klienta. Konta testowe służą tylko do testowania bramki przez API i przez formularz na stronie WWW.


WSZYSTKIE POLA FORMULARZA SĄ WYMAGANE.Jeśli jesteś zainteresowany bezpłatną konsultacją, jak wykorzystać SMS w Twojej firmie, napisz do nas na bok@smshurt.com lub zadzwoń 22 188 51 44.

© SMSHURT.COM|  Mapa strony  |  Pomoc  | email: bok@smshurt.com 

Nasze strony korzystają z cookies tylko w celu ułatwienia obsługi klienta. Nie używamy ich do działań marketingowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na cookies, musisz je zablokować w swojej przeglądarce stron internetowych. Wszystkie maile z niezamawianymi przez nas ofertami i reklamami traktujemy jako spam i zgłaszamy ich autorów do zablokowania. Obok adres pułapki przeciwko robotom zbierającym adresy email do spamu: kontakt@honey.smshurt.com